Kviečiame pirmiems susipažinti su Aarono Garono “Vilnietišku žydų pasauliu”!

posted in: Naujienos | 0

“Vilnietiškas žydų pasaulis” – tai žinomo žurnalisto Aarono Garono straipsnių, rašytų jidiš kalba leidžiamiems periodiniams leidiniams, rinktinė, iliustruota archyvinėmis nuotraukomis. Dauguma rašinių knygoje – gyvo liudininko pasakojimai apie tarpukario žydišką Vilnių, Lietuvos Jeruzalę, jos įvairialypį visuomeninį gyvenimą, ryškias asmenybes. Aaronas Garonas (1919-2009) gimė Vilniuje ir beveik visą savo gyvenimą susiejo su gimtuoju miestu, kurį gerai pažinojo ir labai mylėjo. Ypatingas ikikarinio Vilniaus žydų pasaulio fenomenas, kurio liudininku A. Garonas tapo ankstyvoje jaunystėje, įskiepijo jam neblėstančią meilę žydų kultūrai ir gimtajai jidiš kalbai. Prabėgę metai neišdildė jaunų dienų įspūdžių ir prisiminimų, tik sustiprino norą jais pasidalinti. Juk kiekvieno žuvusios Lietuvos Jeruzalės liudininko balsas yra prasmingas.

Aarono Garono knygą “Vilnietiškas žydų pasaulis” galite įsigyti atėję į Geros valios fondą adresu Pylimo g. 4, Vilnius arba Geros valios fondo internetinėje parduotuvėje: https://gvf.lt/e-parduotuve/

Knygos parengimą ir leidybą dalinai finansavo Geros valios fondas, įgyvendinant Tamaros Garon projektą Nr. PR/GVF-223/2017.

Garonas_Vilnietiškas žydų pasaulis_outline