CD “Keturi muzikiniai žvilgsniai žydų tema” (be žurnalo “Muzikos barai”)

Kompaktinėje plokštelėje “Keturi muzikiniai žvilgsniai žydų tema” rasite gražiausius žydų kompozitorių Maurice Ravel, Aaron Copland, Darius Milhaud, Dmitri Shostakovich kūrinius, kuriuos atlieka Liora Grodnikaitė (mecosopranas), prof. Leonidas Melnikas (fortepijonas), Borisas Traubas (smuikas), Valentinas Kaplūnas (violončelė) ir fortepijoninis trio “Musica Camerata Baltica”.. skaityti daugiau..

Kaina

7.00 Eur

Antanas Žilinskas: Istorinių apybraižų knyga “Dingusios tautos pėdsakais” (lietuvių k.)

Knygoje sudarytojas, buvęs ilgametis Vilkaviškio krašto muziejaus direktorius istorikas Antanas Žilinskas pateikia įdomios ir kruopščiai surinktos informacijos apie Vilkaviškio žydų gyvenimą, jautriai pasakoja apie drąsius lietuvius, nebijojusius gelbėti žydų karo metais, dalinasi savo.. skaityti daugiau..

Kaina

13.00 Eur 6.50 Eur

Irina Guzenberg ir Genrichas Agranovskis knyga-gidas „Vilnius: Lietuvos Jeruzalės pėdsakais“, antrasis leidimas (rusų k.)

Knygoje-gide siūlomi 23 pėsčiųjų maršrutai po Lietuvos sostinės žydų istorines.. skaityti daugiau..

Kaina

15.00 Eur


M. K. Čiurlionio muziejaus albumas „Iš nežinios į nežinią: Antrojo pasaulinio karo atbėgėliai Lietuvoje“

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Fototekos ir dokumentacijos skyriuje saugoma unikali 76 fotografijų kolekcija. Norėdamas atkreipti visuomenės dėmesį į svarbų reiškinį, muziejus parengė parodą „Iš nežinios į.. skaityti daugiau..

Kaina

15.00 Eur 7.50 Eur

Irena Giedraitienė, fotoalbumas “Prisiminimų aidai” (lietuvių ir anglų k.)

Irenos Giedraitienės fotografijų knyga yra apie atmintį – seniai pažįstamų ir neseniai sutiktų žmonių, asmeninę, šeimos, draugų. „Prisiminimų aidai“ – tai tolimi atgarsiai to, ką teko ištverti, tai praėjusio ir priverstinai prarasto laiko atspindys. Laikas yra šio atminties rūmo rišamoji medžiaga. Laikas, įsirašęs į raukšles, laikmetis, kurį išduoda..skaityti daugiau..

Kaina

13.00 Eur 6.50 Eur

Evaldas Butkevičius, fotoalbumas “Senoji Vilijampolė – žydų geto teritorija XX-XXI a.” (lietuvių ir anglų k.)

Keista šlove ir nepalaužiamais stereotipais apraizgyta Kauno miesto dalis - Vilijampolė. Dėl gandų ir galbūt ne itin modernios architektūros šis.. skaityti daugiau..

Kaina

15.00 Eur

Straipsnių rinkinys „Emanuelis Levinas: radikalus mąstytojas krizės metu“. Sudarytoja Rita Šerpytytė (anglų k.)

Emanuelis Levinas 1906 m. gimė Kaune, žydų šeimoje, augęs intelektualioje aplinkoje, 1923 m. išvyko studijuoti į ..skaityti daugiau..

Kaina

10.00 Eur

Valentina Freimane, “Sudiev, Atlantida!” (lietuvių k.)

"Mano kartos žmonės šioje knygoje galės pažvelgti į metus, paženklintus istorinių kataklizmų: karų, politinių režimų kaitos, deportacijų ir Holokausto, ir kaip tai paveikė kiekvieno asmens likimą. Mano prisiminimai apima XX a. dvidešimtųjų–trisdešimtųjų metų socialinę, nacionalinę, geografinę ir kultūrinę sritis iki 1945-ųjų – karo pabaigos.. skaityti daugiau..

Kaina

7.00 Eur 3.50 Eur

Eligija Volodkevičiūtė, “Mirachos, pelytės ir jų draugo katino grūdai” (lietuvių k.)

Žinomos rašytojos ir scenaristės naujoji knyga – novelių romanas vaikams – tai skaudžios žydų istorijos priminimas, suaugusio žmogaus ir vaiko gyvenimo atkarpa gete, perteikta personifikuota forma, artimesne jaunajam.. skaityti daugiau..

Kaina

4.00 Eur 2.00 Eur


Eligija Volodkevičiūtė “The Grains of Miracha, the Mouse and their friend the Cat” (anglų k.)

Kviečiame įsigyti žinomos rašytojos ir scenaristės naująją knygą – novelių romaną vaikams anglų kalba. Tai skaudžios žydų istorijos priminimas, suaugusio žmogaus ir vaiko gyvenimo atkarpa..skaityti daugiau..

Kaina

4.00 Eur 2.00 Eur

Žurnalas su CD “Muzikos barai” 2016 Nr. 9–10 (464–465)

Kviečiame įsigyti jubiliejinį žurnalo "Muzikos barai" jubiliejinį numerį Nr. 9–10 (464–465). Prie žurnalo taip pat pridedamas CD "Keturi muzikiniai žvilgsniai žydų tema" su žydų kompozitorių Maurice Ravel, Aaron Copland, Darius Milhaud, Dmitri Shostakovich gražiausiais kūriniais, kuriuos..skaityti daugiau..

Kaina

4.00 Eur 2.00 Eur

Rūta Guzevičiūtė “Žydų kostiumo klajonės laike ir erdvėje” (lietuvių ir rusų k.)

Knygos autorė Rūta Guzevičiūtė – humanitarinių mokslų daktarė besispecializuojanti kostiumo, aprangos istorijos srityje. Dr. Rūta Guzevičiūtė padėjo sukurti kostiumus ne vienam TV spektakliui, taip pat dėstė Lietuvos aukštosiose mokyklose, yra išleidusi nemažai.. skaityti daugiau..

Kaina

15.00 Eur

Rita Aleknaitė-Bieliauskienė “Iškilūs XX a. Lietuvos atlikėjai ir pedagogai: Aleksandras Livontas ir Olga Šteinberg” (lietuvių k.)

Knygos autorė dr. Rita Aleknaitė-Bieliausienė yra Mykolo Römerio .. skaityti daugiau..

Kaina

15.00 Eur

Liko tik 3 knygos!

Genrich Agranovskiy “Žydiški Lietuvos archyvų puslapiai” (rusų k.)

Šioje knygoje istorikas, Vilniaus žinovas Genrichas Agranovskis su archyvistės Galinos Varanovos pagalba pristato svarbiausius Lietuvos žydų istorijos įvykius, pasakoja apie įžymias ir įdomias asmenybes. Po Lietuvos nepriklausomybės atgavimo daugelis autorių bandė gilintis į litvakų istoriją ir kultūrinę aplinką, tačiau tema tampa tik įdomesnė ėmus ją nagrinėti nuodugniau.. skaityti daugiau..

Kaina

9.00 Eur

Jochananas Fainas “Berniukas su smuiku” (lietuvių k.)

Knygos autorius – Jochanas Fainas yra berniukas su smuiku žvelgiantis nuo knygos viršelio, išgelbėtas iš Kauno geto Paulavičių šeimos. Knygą „Berniukas su smuiku“ jis parašė jau būdamas garbaus amžiaus, kai suvokė turįs palikti savo liudijimą.1947-aisiais Jochananas Fainas nelegaliai perėjo sieną – jo laukė ilga kelionė į Izraelį. Tačiau jis iki šiol prisimena lietuviškų dainų.. skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur

Emmanuel Levinas “Laikas ir Kitas”

Emannuelio Levino knyga „Laikas ir Kitas“ – dr. Viktoro Bachmetjevo į lietuvių kalbą versta knyga, supažindinanti su Emannuelio Levino filosofija. Ankstyvuoju kūrybos periodu rašytoje knygoje Levinas pristato ir vysto esmines savo filosofijos temas: intencionalumą, santykį su kitu, erotiškumą, laiką. Tuo pačiu, esminė knygos struktūra atkartoja Levino magnus opus „Totalybės ir begalybės” struktūrą. Knygos vertėjas Viktoras Bachmetjevas yra įsitikinęs, kad Levino knygų.. skaityti daugiau..

Kaina

6.00 Eur

V. D. Brennerio plakečių, medalių ir monetų parodos katalogas iš Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus rinkinio

„V. D. Brennerio plakečių, medalių ir monetų parodos katalogas iš Nacionalinio... skaityti daugiau..

Kaina

3.00 Eur

CD “Iš Lietuvos žydų (litvakų) muzikinio paveldo: Aerograma”

Aerograma, iš Lietuvos žydų (litvakų) muzikinio paveldo, yra Lietuvos muzikantų bandymas sujungti praeitį ir dabartį sekant litvakų muzikos paveldu. Keturi jauni, tačiau pasižymėję ir ryškūs Lietuvos muzikos atlikėjai – smuikininkė Dalia Dėdinksiatė, violončelistas Glebas Pyšniakas, pianistas Robertas Lozinskis ir vibrofonistas Marius Šinkūnas sujungė savo talentus dviems tikslams... skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur

Knygų užsakymas

Norėdami užsakyti knygas iš mūsų elektroninės parduotuvės užpildykite užsakymo formą.

Jūsų nurodytu el. pašto adresu, mes Jums atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.

Gavę apmokėjimą išsiųsime knygas Jūsų nurodytu užsakymo adresu.

Knygų pristatymo kaina 1.50 Eur


Užsakymo forma

Užsakymas
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Sending