CD “Keturi muzikiniai žvilgsniai žydų tema” (be žurnalo “Muzikos barai”)

Kompaktinėje plokštelėje “Keturi muzikiniai žvilgsniai žydų tema” rasite gražiausius žydų kompozitorių Maurice Ravel, Aaron Copland, Darius Milhaud, Dmitri Shostakovich kūrinius, kuriuos atlieka Liora Grodnikaitė (mecosopranas), prof. Leonidas Melnikas (fortepijonas), Borisas Traubas (smuikas), Valentinas Kaplūnas (violončelė) ir fortepijoninis trio “Musica Camerata Baltica”.. skaityti daugiau..

Kaina

7.00 Eur 2.00 Eur

Antanas Žilinskas: Istorinių apybraižų knyga “Dingusios tautos pėdsakais” (lietuvių k.)

Knygoje sudarytojas, buvęs ilgametis Vilkaviškio krašto muziejaus direktorius istorikas Antanas Žilinskas pateikia įdomios ir kruopščiai surinktos informacijos apie Vilkaviškio žydų gyvenimą, jautriai pasakoja apie drąsius lietuvius, nebijojusius gelbėti žydų karo metais, dalinasi savo.. skaityti daugiau..

Kaina

13.00 Eur 6.50 Eur

Icchokas Rudaševskis „Vilniaus geto dienoraštis“ (lietuvių ir jidiš k.)

Icchoko Rudaševskio „Vilniaus geto dienoraštis“ – Mindaugo Kvietkausko iš originalo (jidiš) kalbos į lietuvių kalbą išverstas, 1944 m. liepą buvusio Vilniaus geto teritorijoje, vieno Dysnos gatvės namo palėpėje, rastas penkiolikmečio berniuko dienoraštis, apipavidalintas knygų dailininkės Sigutės Chlebinskaitės. Icchoko Rudaševskio (1927-1943) užrašai… skaityti daugiau..

Kaina

Šią knygą galite įsigyti Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės kavinėje "Beigelių krautuvėlė" (Pylimo g. 4, Vilnius), knygos kaina 20 eurų.


M. K. Čiurlionio muziejaus albumas „Iš nežinios į nežinią: Antrojo pasaulinio karo atbėgėliai Lietuvoje“

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Fototekos ir dokumentacijos skyriuje saugoma unikali 76 fotografijų kolekcija. Norėdamas atkreipti visuomenės dėmesį į svarbų reiškinį, muziejus parengė parodą „Iš nežinios į.. skaityti daugiau..

Kaina

15.00 Eur 5.00 Eur

Irena Giedraitienė, fotoalbumas “Prisiminimų aidai” (lietuvių ir anglų k.)

Irenos Giedraitienės fotografijų knyga yra apie atmintį – seniai pažįstamų ir neseniai sutiktų žmonių, asmeninę, šeimos, draugų. „Prisiminimų aidai“ – tai tolimi atgarsiai to, ką teko ištverti, tai praėjusio ir priverstinai prarasto laiko atspindys. Laikas yra šio atminties rūmo rišamoji medžiaga. Laikas, įsirašęs į raukšles, laikmetis, kurį išduoda..skaityti daugiau..

Kaina

13.00 Eur 3.00 Eur

Monika Žąsytienė. Švėkšnos žydų bendruomenė XVII–XX a. (lietuvių k.)

Knygoje „Švėkšnos žydų bendruomenė XVII–XX a.“ chronologiškai aptariami Švėkšnos žydų bendruomenės gyvavimo etapai iki Antrojo pasaulinio karo ir visuomenę ištikusi katastrofa karo metais. Pirmojoje knygos dalyje.. skaityti daugiau..

Kaina

12.00 Eur

5780 Žydiškasis kalendorius 2019/2020 (lietuvių k., anglų k.)

2020 (5780)-ieji metai yra išties ypatingi Lietuvos žydams, nesvarbu, kur ie gyvena: Lietuvoje r Izraelyje, Pietų Afrikos Respublikoje ar Argentinoje, Jungtinėse Valstijose ar bet kuriame kitame pasaulio krašte. Šiuos metu žymi visam žydiškajam pasauliui svarbios sukaktys – Vilniaus Gaono, didžiojo žydų išminčiaus, dvasinio lyderio, litvakų identiteto kūrėjo..skaityti daugiau..

Kaina

Kaina 10 Eur. Dovanojame!

CD “Iš Lietuvos žydų (litvakų) muzikinio paveldo: Aerograma”

Aerograma, iš Lietuvos žydų (litvakų) muzikinio paveldo, yra Lietuvos muzikantų bandymas sujungti praeitį ir dabartį sekant litvakų muzikos paveldu. Keturi jauni, tačiau pasižymėję ir ryškūs Lietuvos muzikos atlikėjai – smuikininkė Dalia Dėdinksiatė, violončelistas Glebas Pyšniakas, pianistas Robertas Lozinskis ir vibrofonistas Marius Šinkūnas sujungė savo talentus dviems tikslams... skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur 5.00 Eur

Chaimas Kurickis „Išgyventi ir papasakoti“ (lietuvių k.)

Chaimas Kurickis gimė 1921 m. Utenoje. 1941 m. birželį artinantis vokiečių kariuomenei Chaimas Kurickis su mama traukėsi į Rytus, tačiau Daugpilyje, Latvijoje, buvo suimti, atskirti ir įkalinti – motina gete, o jis – kalėjime. Knygos herojus pabuvojo ir gete, ir keliose koncentracijos stovyklose, kur kovojo už išlikimą iki pat 1945 m. gegužės 5 d… skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur


Eligija Volodkevičiūtė “The Grains of Miracha, the Mouse and their friend the Cat” (anglų k.)

Kviečiame įsigyti žinomos rašytojos ir scenaristės naująją knygą – novelių romaną vaikams anglų kalba. Tai skaudžios žydų istorijos priminimas, suaugusio žmogaus ir vaiko gyvenimo atkarpa..skaityti daugiau..

Kaina

4.00 Eur 2.00 Eur

“Kaip tai įvyko? Christoph Dieckmann atsako Rūtai Vanagaitei”, Rūta Vanagaitė, Christoph Dieckmann (lietuvių k.)

Dr. Christoph’as Dieckmannas – žymus vokiečių istorikas, Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti narys, jo monumentali studija… skaityti daugiau..

Kaina

12.00 Eur  Liko tik 1 knyga!

Leonidas Merkinas. Gyvenimas architektūroje (lietuvių, anglų k.)

Ši knyga – tai susitikimas su architektu Leonidu Merkinu (1948 – 2017). Jo gyvenimo veikla reiškėsi kaip nuoseklus, sukauptų žinių, nuolat atnaujinamos informacijos, erudicijos ir talento inspiruojamas kvalifikuoti mąstančio... skaityti daugiau..

Kaina

20.00 Eur

Emmanuel Levinas “Laikas ir Kitas”

Emannuelio Levino knyga „Laikas ir Kitas“ – dr. Viktoro Bachmetjevo į lietuvių kalbą versta knyga, supažindinanti su Emannuelio Levino filosofija. Ankstyvuoju kūrybos periodu rašytoje knygoje Levinas pristato ir vysto esmines savo filosofijos temas: intencionalumą, santykį su kitu, erotiškumą, laiką. Tuo pačiu, esminė knygos struktūra atkartoja Levino magnus opus „Totalybės ir begalybės” struktūrą. Knygos vertėjas Viktoras Bachmetjevas yra įsitikinęs, kad Levino knygų.. skaityti daugiau..

Kaina

6.00 Eur 3.00 Eur

Uri Levitan „Iš rankų į rankas“ (lietuvių k.)

Autobiografinis pasakojimas apie ankstyvąją vaikystę Holokausto fone. Šis pasakojimas yra dviejų dalių: pirmoji dalis pristato Uri Levitano tėvų ir senelių gyvenimą, antrojoje – dešimties metų biografija nuo gimimo Kaune, Lietuvoje, iki atvykstant į kibucą Ein ha-Mifrac Izraelyje. Per dešimt metų Uri teko pakeisti aštuonerius namus... skaityti daugiau..

Kaina

7.00 Eur

Langas į žydiškąjį Vilnių. Iš Michailo Duškeso Lietuvos judaikos rinkinio (lietuvių ir anglų k.)

Šis katalogas, sudarytas Kaune gyvenančio sportininko, verslininko ir kolekcininko Michailo Duškeso parodos “Vilniaus žydų gyvenimas iki Holokausto.. skaityti daugiau..

Kaina

5.00 Eur


V. D. Brennerio plakečių, medalių ir monetų parodos katalogas iš Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus rinkinio

„V. D. Brennerio plakečių, medalių ir monetų parodos katalogas iš Nacionalinio... skaityti daugiau..

Kaina

3.00 Eur

Šiaurės Kasablanka: Kaunas 1939 – 1940. Parodos katalogas (lietuvių k., anglų k., japonų k.)

Šis leidinys, tai – Sugiharos fondo Diplomatai už gyvybę leistas parodos, veikiančios Sugiharos namų muziejuje Kaune, katalogas, pristatantis 1939 – 1940 m. Kauno, pavadintu simboliniu – Šiaurės Kasablankos vardu. Katalogas, kaip ir pati paroda, susideda iš ... skaityti daugiau..

Kaina

5.00 Eur

Markas Petuchauskas „Der Preis der Eintracht“ (vokiečių k.)

Vilniaus geto kaliniui, garsiam teatro kritikui ir istorikui, gyvenimas pažėrė tokių likimo posūkių, kokių ir nuotykių filme nedažnai pamatysi. Autorius pasakoja apie žmones, sugebėjusius per hitlerinę ir sovietinę Lietuvos okupacijas išlikti žmonėmis… skaityti daugiau..

Kaina

12.00 Eur


Aaronas Garonas “Vilnietiškas žydų pasaulis” (lietuvių k. ir jidiš k.)

“Vilnietiškas žydų pasaulis” – tai žinomo žurnalisto Aarono Garono straipsnių, rašytų jidiš kalba leidžiamiems periodiniams leidiniams, rinktinė, iliustruota archyvinėmis nuotraukomis. Dauguma rašinių knygoje – gyvo liudininko pasakojimai apie tarpukario žydišką Vilnių, Lietuvos Jeruzalę, jos įvairialypį visuomeninį gyvenimą.. skaityti daugiau..

Aušra Pažėraitė “Nesuk į kelią iš takelio. Lietuvos žydų religinės ir filosofinės minties paveldo trajektorijomis.” (lietuvių k.)

Ši knyga – tai bandymas prieiti prie Lietuvos žydų religinės (iš dalies ir filosofinės) minties paveldo tokiu būdu.. skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur

Draugystė: In memoriam Leonidas Donskis. Petras Geniušas, Piano. DVD

Pianistą Petrą Geniušą ir filosofą Leonidą Donskį siejo kūrybinė draugystė, kartu jie buvo realizavę meninių projektų, o dar daugiau jų buvo judviejų ateities planuose. Šiame DVD įrašytas koncertas, skirtas L. Donskio atminimui ir dviejų žymių žmonių draugystei.. skaityti daugiau..

Kaina

10.00 Eur


5781 Žydiškasis kalendorius 2020/2021 (lietuvių k., anglų k.)

5781-ųjų metų kalendorius yra dedikuotas žydų simbolikai. Dauguma simbolių skirti Dievui garbinti, yra susiję su šventėmis, religija. Anksčiau Lietuvoje veikė šimtai sinagogų, kuriose kasdien buvo skaitoma Tora, maldininkų pečius gaubė talit, vyrų galvas dengė kipos, per Chanuką žydų bendruomenė degdavo devynšakę žvakidę chanukiją, žaidžiantys vaikai sukdavo dreidl.. skaityti daugiau..

Kaina

10.00 Eur

Ruth Reches “Holokaustą patyrusių asmenų tapatumo išgyvenimas” (lietuvių k., anglų k., hebrajų k.)

Ši knyga – tai Ruth Reches monografija, „Holokaustą patyrusių asmenų tapatumo išgyvenimas“ (psichologija, S 006) disertacijos pagrindu. Holokaustas sukėlė ilgalaikes pasekmes.. skaityti daugiau..

Kaina

12.00 Eur


Knygų užsakymas

Norėdami užsakyti knygas iš mūsų elektroninės parduotuvės užpildykite užsakymo formą.

Jūsų nurodytu el. pašto adresu, mes Jums atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.

Gavę apmokėjimą išsiųsime knygas Jūsų nurodytu užsakymo adresu.

Vieno užsakymo pristatymo kaina 2.48 Eur.

Per 20 kalendorinių dienų neapmokėjus užsakymo, jis yra anuliuojamas.


Užsakymo forma

Užsakymas

Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.

Užsakymo kaina

Sending