CD “Keturi muzikiniai žvilgsniai žydų tema” (be žurnalo “Muzikos barai”)

Kompaktinėje plokštelėje “Keturi muzikiniai žvilgsniai žydų tema” rasite gražiausius žydų kompozitorių Maurice Ravel, Aaron Copland, Darius Milhaud, Dmitri Shostakovich kūrinius, kuriuos atlieka Liora Grodnikaitė (mecosopranas), prof. Leonidas Melnikas (fortepijonas), Borisas Traubas (smuikas), Valentinas Kaplūnas (violončelė) ir fortepijoninis trio “Musica Camerata Baltica”.. skaityti daugiau..

Kaina

7.00 Eur 2.00 Eur

Rimantas Stankevičius. Dešimties stebuklų liudytojai (lietuvių k.)

Knygos autorius šešis dešimtmečius gyveno Vilniaus senamiestyje, kur, pasak Czesławo Miłoszo, kiekviename akmenyje glūdi istorija. Kadaise čia klostęsi įvykiai, kaimynystėje gyvenusių žmonių likimai įtraukė ir patį autorių, o prieš ketvirtį amžiaus jo dėmesys nukrypo į 1941-1944 metų laikotarpį, kai autorius pradėjo domėtis žydų gelbėtojų ir išgelbėtų žmonių likimais.. skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur

5782 Žydiškasis kalendorius 2021/2022 (lietuvių k., anglų k.)

Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė 5782-uosius tradiciškai pasitinka su kasmetiniu kalendoriumi, kuris šįkart skirtas prisiminti bendruomenes ir žmones, gyvenusius Lietuvoje iki Holokausto pradžios. Šis kalendorius ne tik jautrus ir simboliškas šiems metams, tačiau kartu ir labai šviesus – primenantis, kokia nuostabi ir daugiakultūrė Lietuva buvo.. skaityti daugiau..

Kaina

10.00 Eur


M. K. Čiurlionio muziejaus albumas „Iš nežinios į nežinią: Antrojo pasaulinio karo atbėgėliai Lietuvoje“

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Fototekos ir dokumentacijos skyriuje saugoma unikali 76 fotografijų kolekcija. Norėdamas atkreipti visuomenės dėmesį į svarbų reiškinį, muziejus parengė parodą „Iš nežinios į.. skaityti daugiau..

Kaina

15.00 Eur 5.00 Eur

Irena Giedraitienė, fotoalbumas “Prisiminimų aidai” (lietuvių ir anglų k.)

Irenos Giedraitienės fotografijų knyga yra apie atmintį – seniai pažįstamų ir neseniai sutiktų žmonių, asmeninę, šeimos, draugų. „Prisiminimų aidai“ – tai tolimi atgarsiai to, ką teko ištverti, tai praėjusio ir priverstinai prarasto laiko atspindys. Laikas yra šio atminties rūmo rišamoji medžiaga. Laikas, įsirašęs į raukšles, laikmetis, kurį išduoda..skaityti daugiau..

Kaina

13.00 Eur 3.00 Eur

Monika Žąsytienė. Švėkšnos žydų bendruomenė XVII–XX a. (lietuvių k.)

Knygoje „Švėkšnos žydų bendruomenė XVII–XX a.“ chronologiškai aptariami Švėkšnos žydų bendruomenės gyvavimo etapai iki Antrojo pasaulinio karo ir visuomenę ištikusi katastrofa karo metais. Pirmojoje knygos dalyje.. skaityti daugiau..

Kaina

12.00 Eur

5780 Žydiškasis kalendorius 2019/2020 (lietuvių k., anglų k.)

2020 (5780)-ieji metai yra išties ypatingi Lietuvos žydams, nesvarbu, kur ie gyvena: Lietuvoje r Izraelyje, Pietų Afrikos Respublikoje ar Argentinoje, Jungtinėse Valstijose ar bet kuriame kitame pasaulio krašte. Šiuos metu žymi visam žydiškajam pasauliui svarbios sukaktys – Vilniaus Gaono, didžiojo žydų išminčiaus, dvasinio lyderio, litvakų identiteto kūrėjo..skaityti daugiau..

Kaina

Kaina 10 Eur. Dovanojame!

CD “Iš Lietuvos žydų (litvakų) muzikinio paveldo: Aerograma”

Aerograma, iš Lietuvos žydų (litvakų) muzikinio paveldo, yra Lietuvos muzikantų bandymas sujungti praeitį ir dabartį sekant litvakų muzikos paveldu. Keturi jauni, tačiau pasižymėję ir ryškūs Lietuvos muzikos atlikėjai – smuikininkė Dalia Dėdinksiatė, violončelistas Glebas Pyšniakas, pianistas Robertas Lozinskis ir vibrofonistas Marius Šinkūnas sujungė savo talentus dviems tikslams... skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur 5.00 Eur

Chaimas Kurickis „Išgyventi ir papasakoti“ (lietuvių k.)

Chaimas Kurickis gimė 1921 m. Utenoje. 1941 m. birželį artinantis vokiečių kariuomenei Chaimas Kurickis su mama traukėsi į Rytus, tačiau Daugpilyje, Latvijoje, buvo suimti, atskirti ir įkalinti – motina gete, o jis – kalėjime. Knygos herojus pabuvojo ir gete, ir keliose koncentracijos stovyklose, kur kovojo už išlikimą iki pat 1945 m. gegužės 5 d… skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur


Eligija Volodkevičiūtė “The Grains of Miracha, the Mouse and their friend the Cat” (anglų k.)

Kviečiame įsigyti žinomos rašytojos ir scenaristės naująją knygą – novelių romaną vaikams anglų kalba. Tai skaudžios žydų istorijos priminimas, suaugusio žmogaus ir vaiko gyvenimo atkarpa..skaityti daugiau..

Kaina

4.00 Eur 2.00 Eur

Ruth Reches “Holokaustą patyrusių asmenų tapatumo išgyvenimas” (lietuvių k., anglų k., hebrajų k.)

Ši knyga – tai Ruth Reches monografija, „Holokaustą patyrusių asmenų tapatumo išgyvenimas“ (psichologija, S 006) disertacijos pagrindu. Holokaustas sukėlė ilgalaikes pasekmes.. skaityti daugiau..

Kaina

12.00 Eur

Leonidas Merkinas. Gyvenimas architektūroje (lietuvių, anglų k.)

Ši knyga – tai susitikimas su architektu Leonidu Merkinu (1948 – 2017). Jo gyvenimo veikla reiškėsi kaip nuoseklus, sukauptų žinių, nuolat atnaujinamos informacijos, erudicijos ir talento inspiruojamas kvalifikuoti mąstančio... skaityti daugiau..

Kaina

7.00 Eur


Emmanuel Levinas “Laikas ir Kitas”

Emannuelio Levino knyga „Laikas ir Kitas“ – dr. Viktoro Bachmetjevo į lietuvių kalbą versta knyga, supažindinanti su Emannuelio Levino filosofija. Ankstyvuoju kūrybos periodu rašytoje knygoje Levinas pristato ir vysto esmines savo filosofijos temas: intencionalumą, santykį su kitu, erotiškumą, laiką. Tuo pačiu, esminė knygos struktūra atkartoja Levino magnus opus „Totalybės ir begalybės” struktūrą. Knygos vertėjas Viktoras Bachmetjevas yra įsitikinęs, kad Levino knygų.. skaityti daugiau..

Kaina

6.00 Eur 3.00 Eur

Uri Levitan „Iš rankų į rankas“ (lietuvių k.)

Autobiografinis pasakojimas apie ankstyvąją vaikystę Holokausto fone. Šis pasakojimas yra dviejų dalių: pirmoji dalis pristato Uri Levitano tėvų ir senelių gyvenimą, antrojoje – dešimties metų biografija nuo gimimo Kaune, Lietuvoje, iki atvykstant į kibucą Ein ha-Mifrac Izraelyje. Per dešimt metų Uri teko pakeisti aštuonerius namus... skaityti daugiau..

Kaina

7.00 Eur

Langas į žydiškąjį Vilnių. Iš Michailo Duškeso Lietuvos judaikos rinkinio (lietuvių ir anglų k.)

Šis katalogas, sudarytas Kaune gyvenančio sportininko, verslininko ir kolekcininko Michailo Duškeso parodos “Vilniaus žydų gyvenimas iki Holokausto.. skaityti daugiau..

Kaina

5.00 Eur


V. D. Brennerio plakečių, medalių ir monetų parodos katalogas iš Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus rinkinio

„V. D. Brennerio plakečių, medalių ir monetų parodos katalogas iš Nacionalinio… skaityti daugiau..

Kaina

1.00 Eur

Šiaurės Kasablanka: Kaunas 1939 – 1940. Parodos katalogas (lietuvių k., anglų k., japonų k.)

Šis leidinys, tai – Sugiharos fondo Diplomatai už gyvybę leistas parodos, veikiančios Sugiharos namų muziejuje Kaune, katalogas, pristatantis 1939 – 1940 m. Kauno, pavadintu simboliniu – Šiaurės Kasablankos vardu. Katalogas, kaip ir pati paroda, susideda iš ... skaityti daugiau..

Kaina

2.00 Eur

Markas Petuchauskas „Der Preis der Eintracht“ (vokiečių k.)

Vilniaus geto kaliniui, garsiam teatro kritikui ir istorikui, gyvenimas pažėrė tokių likimo posūkių, kokių ir nuotykių filme nedažnai pamatysi. Autorius pasakoja apie žmones, sugebėjusius per hitlerinę ir sovietinę Lietuvos okupacijas išlikti žmonėmis… skaityti daugiau..

Kaina

5.00 Eur


Aaronas Garonas “Vilnietiškas žydų pasaulis” (lietuvių k. ir jidiš k.)

“Vilnietiškas žydų pasaulis” – tai žinomo žurnalisto Aarono Garono straipsnių, rašytų jidiš kalba leidžiamiems periodiniams leidiniams, rinktinė, iliustruota archyvinėmis nuotraukomis. Dauguma rašinių knygoje – gyvo liudininko pasakojimai apie tarpukario žydišką Vilnių, Lietuvos Jeruzalę, jos įvairialypį visuomeninį gyvenimą.. skaityti daugiau..

Aušra Pažėraitė “Nesuk į kelią iš takelio. Lietuvos žydų religinės ir filosofinės minties paveldo trajektorijomis.” (lietuvių k.)

Ši knyga – tai bandymas prieiti prie Lietuvos žydų religinės (iš dalies ir filosofinės) minties paveldo tokiu būdu.. skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur

Draugystė: In memoriam Leonidas Donskis. Petras Geniušas, Piano. DVD

Pianistą Petrą Geniušą ir filosofą Leonidą Donskį siejo kūrybinė draugystė, kartu jie buvo realizavę meninių projektų, o dar daugiau jų buvo judviejų ateities planuose. Šiame DVD įrašytas koncertas, skirtas L. Donskio atminimui ir dviejų žymių žmonių draugystei.. skaityti daugiau..

Kaina

3.00 Eur


Langas į Lietuvos žydų religinį pasaulį iki Holokausto. Iš Michailo Duškeso Lietuvos judaikos rinkinio (lietuvių ir anglų k.)

Šis kolekcininko, sportininko, mokslininko, verslininko Michailo Duškeso albumas leidžia skaitytojui pažvelgti į tarpukario Lietuvos rabiniškąjį pasaulį, šaknimis siekiantį XIX a., pamatyti artefaktų, susijusių su pasaulinio garso Lietuvos rabinais. Tarp albume skelbiamų dokumentų… skaityti daugiau..

Kaina

7.00 Eur

Ilja Bereznickas. Danielius liūtų urve (lietuvių k.)

“Danielius liūtų urve” – žinomo animatoriaus Ilja Bereznicko iliustruota pasaka, paremta daugeliui gerai žinoma ištrauka iš Biblijos. Įdomiai pateikta Danieliaus gyvenimo istorija, skirta pradžiuginti ir pamokyti mažuosius skaitytojus. Tai gali būti įdomi pažintis su religija arba paskatinti domėtis jos istorija.. skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur

Grigorijus Šuras „Užrašai. Vilniaus geto kronika 1941-1944“ (lietuvių k.)

Knygoje publikuojamas Grigorijaus Šuro rankraštis, rašytas 1941-1944 m. Vilniaus gete ir stovykloje „Kailis“, į kurią jis pateko likviduojant Vilniaus getą. Originalūs užrašai rašyti rusų k., sąsiuviniuose, ant atskirų lapelių, kurie kartais būdavo perrašomi į sąsiuvinius.. skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur


Lea Ben ShLomo, Ilja Bereznickas „Nakties magija“ (lietuvių k.)

Šiuolaikiniame pasaulyje sunku konkuruoti su moderniais ar elektroniniais žaislais ir kompiuteriniais žaidimais. Neras ir Šansas, medinės lėlės, žino, kad gali būti smagūs žaislai, jei tik kuris nors vaikas juos išsirinktų ir parsineštų namo.. skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur

Leonidas Melnikas. Maestro Saulius Sondeckis T. 1, Dirigentas ir mokytojas (lietuvių k.)

Monografija skirta vieno žymiausių XX a. II p. – XXI a. pr. Lietuvos muzikų Sauliaus Sondeckio (1928–2016) kūrybos keliui. Monografijoje atskleistas Sondeckio brandos kelias ir įvairiapusė veikla. Gyvenamuoju metu buvęs labai garsus, laikui bėgant Maestro minimas vis rečiau – ką gi, tokia atlikėjų meno specifika.. skaityti daugiau..

Kaina

25.00 Eur

Leonidas Melnikas. Maestro Saulius Sondeckis T. 2, Asmenybės mastas (lietuvių k.)

Monografija skirta vieno žymiausių XX a. II p. – XXI a. pr. Lietuvos muzikų Sauliaus Sondeckio (1928–2016) kūrybos keliui. Monografijoje atskleistas Sondeckio brandos kelias ir įvairiapusė veikla. Gyvenamuoju metu buvęs labai garsus, laikui bėgant Maestro minimas vis rečiau – ką gi, tokia atlikėjų meno specifika.. skaityti daugiau..

Kaina

25.00 Eur


Leonidas Melnikas. Maestro Saulius Sondeckis T. 1, Dirigentas ir mokytojas ir T. 2, Asmenybės mastas

Du monografijų tomai skirti vieno žymiausių XX a. II p. – XXI a. pr. Lietuvos muzikų Sauliaus Sondeckio (1928–2016) kūrybos keliui. Monografijose atskleistas Sondeckio brandos kelias ir įvairiapusė veikla. Gyvenamuoju metu buvęs labai garsus, laikui bėgant Maestro minimas vis rečiau – ką gi, tokia atlikėjų meno specifika.. skaityti daugiau..

Kaina

40.00 Eur

Rimanto Dichavičiaus knyga “Paminklas Paminklui. A Memorial for the Monument” (lietuvių k., anglų k.)

lbumas “Paminklas Paminklui” skirtas Vilniaus žydų kapinėms Olandų gatvėje Vilniuje atminti. Knygoje pateikiamos Sovietų valdžios įsakais naikintų Naujųjų žydų kapinių 1961-1964 metų nuotraukos, kuriose atsispindi ne tik buldozeriais griaunami paminklai, bet ir autoriaus – dailininko ir fotomenininko Rimanto Dichavičiaus – refleksijos.. skaityti daugiau..

Kaina

25.00 Eur

Maša Rolnikaitė. TURIU papasakoti. Dokumentinė apysaka (lietuvių k.)

Šią knygą Maša Rolnikaitė (1927–2016) parašė pagal savo pačios dienoraštį, įvairiais būdais fiksuotą iš pradžių Vilniaus gete, o paskui Štrasdenhofo (Strazdamuižos) prie Rygos ir Štut­hofo koncentracijos stovyklose.. skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur


Leonard Oschry “Vilniaus Gaono istorija” (lietuvių k.)

Elijas ben Saliamonas Zalmanas (Elijahu ben Šlomo Zalman), labiau žinomas kaip Vilniaus Gaonas, yra žymus judaizmo rabinas, kabalistas, visą savo laiką skyręs TOROS ir TALMUDO studijoms. 2020 m. buvo minimos 300-osios Vilniaus Gaono gimimo metinės.. skaityti daugiau..

Kaina

10.00 Eur

Icchokas Rudaševskis „Vilniaus geto dienoraštis“ (lietuvių k., jidiš k.)

Icchoko Rudaševskio „Vilniaus geto dienoraštis“ – Mindaugo Kvietkausko iš originalo (jidiš) kalbos į lietuvių kalbą išverstas, 1944 m. liepą buvusio Vilniaus geto teritorijoje, vieno Dysnos gatvės namo palėpėje.. skaityti daugiau..

Kaina

20.00 Eur

Leonid Machlis. Šešios Michailo Aleksandrovičiaus karjeros. Tenoro gyvenimas (lietuvių k., rusų k.)

Knyga apie pasaulinio garso dainininką Michailą Aleksandrovičių (1914–2002), gimusį Latvijoje, Biržių kaime. Jo įspūdinga dainininko karjera prasidėjo Kaune, kur jis, neturėdamas dar nė dešimties metų, pirmą kartą pasirodė viešame koncerte .. skaityti daugiau..

Kaina

20.00 Eur


Mani Leib. “Liežuviukas Šaunuoliukas” (lietuvių k.)

Ar gali būti kas blogiau už žiemą be snaigių ir speigų? Kaip tik tokia nyki žiema ištinka pasaulį. Žmonės skęsta purve, tamsoje, žemė pažliugusi, vietoj sniego – tik pilkas lietus. Kodėl taip nutiko ir ką daryti? Ar yra žmogus, kuris visus išgelbėtų? Yra! Tai – berniukas Liežuviukas, Liežuviukas Šaunuoliukas, tikras drąsuolis.. skaityti daugiau..

Kaina

3.50 Eur

Perec Markiš. “Gaidys raudonskiauterys” (lietuvių k.)

Kartą gyveno išdidi bei pasipūtusi povelė ir ne mažiau išdidus gaidys raudonskiauterys. Povelė puošėsi karoliais ir svajojo ištekėti už karaliaus, o gaidys kedeno savo dailią skiauterę ir troško vesti povelę bei karaliauti pasaulyje.. skaityti daugiau..

Kaina

4.50 Eur

Leib Kvitko. “Katytė” (lietuvių k.)

Namuose gyvena išdykėlė katytė. Švelni, juoda it smala, ji murkia, laksto po namus ir krečia eibes. Net mama, pykstanti, kad katytė draugauja su pelytėmis, negali atsispirti murklės žavesiui. Bet geriausias juodakailės draugas – ne pelytė, o berniukas. Dėl jo katytė padarytų viską. Jei tik pameta iš akių, vikruolė savo draugo ieško krosny.. skaityti daugiau..

Kaina

4.50 Eur


5781 Žydiškasis kalendorius 2020/2021 (lietuvių k., anglų k.)

5781-ųjų metų kalendorius yra dedikuotas žydų simbolikai. Dauguma simbolių skirti Dievui garbinti, yra susiję su šventėmis, religija. Anksčiau Lietuvoje veikė šimtai sinagogų, kuriose kasdien buvo skaitoma Tora, maldininkų pečius gaubė talit, vyrų galvas dengė kipos, per Chanuką žydų bendruomenė degdavo devynšakę žvakidę chanukiją, žaidžiantys vaikai sukdavo dreidl.. skaityti daugiau..

Kaina

10.00 Eur Dovanojame!

Vilius Kavaliauskas. Pažadėtoji žemė – Lietuva (lietuvių k.)

1918 m. gimstant Lietuvos valstybei, jos kūrime dalyvavo visos čia gyvenusios tautos. Lietuvos žydų bendruomenė nuoširdžiai dalyvavo tame procese, po caro valdžios suvaržymų įžvelgdama galimybę gyventi laisvoje ir demokratinėje respublikoje. Naują valstybę fronte gynė žydai-savanoriai, jos pamatus stiprino žydai-politikai, verslininkai, teisininkai, gydytojai, kultūros žmonės.. skaityti daugiau..

Kaina

15.00 Eur

Marija Vasiliauskienė, Eugenijus Bunka. Pėdsakai Platelių gatvelėse (lietuvių k.)

Knygoje pateikiami plateliškės Marijos Vasiliauskienės prisiminimai apie Platelių miestelio bendruomenę – žemaičius ir žydus. Leidinyje gausu 1934 m. iš Platelių išvykusios Esteros Šapiraitės nuotraukų, dokumentų, taip pat žydiškų dokumentų, nuotraukų, pačių plateliškių žemaičių ir žydų palikuonių prisiminimų apie tragišką miestelio gyventojų likimą.. skaityti daugiau..

Kaina

3.00 Eur


Vaclovas Juodpusis. Tai buvo…Muzikinės kultūros atspindžiai.3 (lietuvių k.)

Knygoje sukaupta tik dalelė įvairiuose leidiniuose lietuvių, lenkų, rusų, jidiš kalbomis spausdintų arba nespausdintų straipsnių, pasisakymų tekstų apie lietuvių muzikos kūrėjus ir atlikėjus, gyvenusius arba gyvenančius ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse, apie lietuvių tautosakos rinkimą ir jos publikacijas, įžymius lietuvių muzikus, bendradarbiavimą leidžiant enciklopedijas.. skaityti daugiau..

Kaina

12.00 Eur


Knygų užsakymas

Norėdami užsakyti knygas iš mūsų elektroninės parduotuvės užpildykite užsakymo formą.

Jūsų nurodytu el. pašto adresu, mes Jums atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.

Gavę apmokėjimą išsiųsime knygas Jūsų nurodytu užsakymo adresu.

Vieno užsakymo pristatymo kaina 2.48 Eur.

Per 20 kalendorinių dienų neapmokėjus užsakymo, jis yra anuliuojamas.


Užsakymo forma

Užsakymas

Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.

Užsakymo kaina

Sending