CD “Keturi muzikiniai žvilgsniai žydų tema” (be žurnalo “Muzikos barai”)

Kompaktinėje plokštelėje “Keturi muzikiniai žvilgsniai žydų tema” rasite gražiausius žydų kompozitorių Maurice Ravel, Aaron Copland, Darius Milhaud, Dmitri Shostakovich kūrinius, kuriuos atlieka Liora Grodnikaitė (mecosopranas), prof. Leonidas Melnikas (fortepijonas), Borisas Traubas (smuikas), Valentinas Kaplūnas (violončelė) ir fortepijoninis trio “Musica Camerata Baltica”.. skaityti daugiau..

Kaina

7.00 Eur 2.00 Eur

Antanas Žilinskas: Istorinių apybraižų knyga “Dingusios tautos pėdsakais” (lietuvių k.)

Knygoje sudarytojas, buvęs ilgametis Vilkaviškio krašto muziejaus direktorius istorikas Antanas Žilinskas pateikia įdomios ir kruopščiai surinktos informacijos apie Vilkaviškio žydų gyvenimą, jautriai pasakoja apie drąsius lietuvius, nebijojusius gelbėti žydų karo metais, dalinasi savo.. skaityti daugiau..

Kaina

13.00 Eur 6.50 Eur

Icchokas Rudaševskis „Vilniaus geto dienoraštis“ (lietuvių ir jidiš k.)

Icchoko Rudaševskio „Vilniaus geto dienoraštis“ – Mindaugo Kvietkausko iš originalo (jidiš) kalbos į lietuvių kalbą išverstas, 1944 m. liepą buvusio Vilniaus geto teritorijoje, vieno Dysnos gatvės namo palėpėje, rastas penkiolikmečio berniuko dienoraštis, apipavidalintas knygų dailininkės Sigutės Chlebinskaitės. Icchoko Rudaševskio (1927-1943) užrašai – pasaulyje gerai žinomas ir svarbus Holokausto istorijos šaltinis. Nuo labiausiai pasaulyje žinomo Amsterdamo žydaitės... skaityti daugiau..

Kaina

20.00 Eur


M. K. Čiurlionio muziejaus albumas „Iš nežinios į nežinią: Antrojo pasaulinio karo atbėgėliai Lietuvoje“

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Fototekos ir dokumentacijos skyriuje saugoma unikali 76 fotografijų kolekcija. Norėdamas atkreipti visuomenės dėmesį į svarbų reiškinį, muziejus parengė parodą „Iš nežinios į.. skaityti daugiau..

Kaina

15.00 Eur 5.00 Eur

Irena Giedraitienė, fotoalbumas “Prisiminimų aidai” (lietuvių ir anglų k.)

Irenos Giedraitienės fotografijų knyga yra apie atmintį – seniai pažįstamų ir neseniai sutiktų žmonių, asmeninę, šeimos, draugų. „Prisiminimų aidai“ – tai tolimi atgarsiai to, ką teko ištverti, tai praėjusio ir priverstinai prarasto laiko atspindys. Laikas yra šio atminties rūmo rišamoji medžiaga. Laikas, įsirašęs į raukšles, laikmetis, kurį išduoda..skaityti daugiau..

Kaina

13.00 Eur 3.00 Eur

Evaldas Butkevičius, fotoalbumas “Senoji Vilijampolė – žydų geto teritorija XX-XXI a.” (lietuvių ir anglų k.)

Keista šlove ir nepalaužiamais stereotipais apraizgyta Kauno miesto dalis - Vilijampolė. Dėl gandų ir galbūt ne itin modernios architektūros šis.. skaityti daugiau..

Kaina

15.00 Eur 7.50 Eur   Liko tik viena knyga!


5779 Žydiškasis kalendorius 2018/2019 (lietuvių k., anglų k.)

Šiais metais minint Vilniaus geto sunaikinimo 75 metų sukaktį, kalendorius skiriamas Holokausto vaikams - "atminti tuos, kurie akistatoje su visa griaunančia neapykanta buvo bejėgiai. Didžioji jų dalis niekada nebeišvydo tikrųjų savo tėvų, negrįžo į savo namus, dalies jų vardai liko nežinomi.. 5779 metų kalendoriuje pristatoma ne tik garsių litvakų, tokių kaip Samuelis Bakas..skaityti daugiau..

Kaina

3.00 Eur

CD “Iš Lietuvos žydų (litvakų) muzikinio paveldo: Aerograma”

Aerograma, iš Lietuvos žydų (litvakų) muzikinio paveldo, yra Lietuvos muzikantų bandymas sujungti praeitį ir dabartį sekant litvakų muzikos paveldu. Keturi jauni, tačiau pasižymėję ir ryškūs Lietuvos muzikos atlikėjai – smuikininkė Dalia Dėdinksiatė, violončelistas Glebas Pyšniakas, pianistas Robertas Lozinskis ir vibrofonistas Marius Šinkūnas sujungė savo talentus dviems tikslams... skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur 5.00 Eur

Eligija Volodkevičiūtė, “Mirachos, pelytės ir jų draugo katino grūdai” (lietuvių k.)

Žinomos rašytojos ir scenaristės naujoji knyga – novelių romanas vaikams – tai skaudžios žydų istorijos priminimas, suaugusio žmogaus ir vaiko gyvenimo atkarpa gete, perteikta personifikuota forma, artimesne jaunajam.. skaityti daugiau..

Kaina

4.00 Eur 2.00 Eur


Eligija Volodkevičiūtė “The Grains of Miracha, the Mouse and their friend the Cat” (anglų k.)

Kviečiame įsigyti žinomos rašytojos ir scenaristės naująją knygą – novelių romaną vaikams anglų kalba. Tai skaudžios žydų istorijos priminimas, suaugusio žmogaus ir vaiko gyvenimo atkarpa..skaityti daugiau..

Kaina

4.00 Eur 2.00 Eur

Shimon Lev “From Lithuania to Santiniketan. Schlomith Flaum & Rabindranath Tagore” (anglų k.)

Knyga „Iš Lietuvos į Sanktiniketaną. Šlomit Flaum ir Rabindranatas Tagorė“ yra jaunos žydaitės kilusios iš Lietuvos įspūdžių ir įžvalgų apie susitikimus su 20 a. Indijos mąstytojais, įskaitant Tagorę ir Gandį, rinkinys. Šimonas Lev, knygos autorius gyvenantis Izraelyje, sudėjo... skaityti daugiau..

Kaina

5.00 Eur

Rūta Guzevičiūtė “Žydų kostiumo klajonės laike ir erdvėje” (lietuvių ir rusų k.)

Knygos autorė Rūta Guzevičiūtė – humanitarinių mokslų daktarė besispecializuojanti kostiumo, aprangos istorijos srityje. Dr. Rūta Guzevičiūtė padėjo sukurti kostiumus ne vienam TV spektakliui, taip pat dėstė Lietuvos aukštosiose mokyklose, yra išleidusi nemažai.. skaityti daugiau..

Kaina

15.00 Eur 7.50 Eur Liko tik 2 knygos!


Emmanuel Levinas “Laikas ir Kitas”

Emannuelio Levino knyga „Laikas ir Kitas“ – dr. Viktoro Bachmetjevo į lietuvių kalbą versta knyga, supažindinanti su Emannuelio Levino filosofija. Ankstyvuoju kūrybos periodu rašytoje knygoje Levinas pristato ir vysto esmines savo filosofijos temas: intencionalumą, santykį su kitu, erotiškumą, laiką. Tuo pačiu, esminė knygos struktūra atkartoja Levino magnus opus „Totalybės ir begalybės” struktūrą. Knygos vertėjas Viktoras Bachmetjevas yra įsitikinęs, kad Levino knygų.. skaityti daugiau..

Kaina

6.00 Eur 3.00 Eur

Genrich Agranovskiy “Žydiški Lietuvos archyvų puslapiai” (rusų k.)

Šioje knygoje istorikas, Vilniaus žinovas Genrichas Agranovskis su archyvistės Galinos Varanovos pagalba pristato svarbiausius Lietuvos žydų istorijos įvykius, pasakoja apie įžymias ir įdomias asmenybes. Po Lietuvos nepriklausomybės atgavimo daugelis autorių bandė gilintis į litvakų istoriją ir kultūrinę aplinką, tačiau tema tampa tik įdomesnė ėmus ją nagrinėti nuodugniau.. skaityti daugiau..

Kaina

9.00 Eur

Jochananas Fainas “Berniukas su smuiku” (lietuvių k.)

Knygos autorius – Jochanas Fainas yra berniukas su smuiku žvelgiantis nuo knygos viršelio, išgelbėtas iš Kauno geto Paulavičių šeimos. Knygą „Berniukas su smuiku“ jis parašė jau būdamas garbaus amžiaus, kai suvokė turįs palikti savo liudijimą.1947-aisiais Jochananas Fainas nelegaliai perėjo sieną – jo laukė ilga kelionė į Izraelį. Tačiau jis iki šiol prisimena lietuviškų dainų.. skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur

V. D. Brennerio plakečių, medalių ir monetų parodos katalogas iš Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus rinkinio

„V. D. Brennerio plakečių, medalių ir monetų parodos katalogas iš Nacionalinio... skaityti daugiau..

Kaina

3.00 Eur

Šiaurės Kasablanka: Kaunas 1939 – 1940. Parodos katalogas (lietuvių k., anglų k., japonų k.)

Šis leidinys, tai – Sugiharos fondo Diplomatai už gyvybę leistas parodos, veikiančios Sugiharos namų muziejuje Kaune, katalogas, pristatantis 1939 – 1940 m. Kauno, pavadintu simboliniu – Šiaurės Kasablankos vardu. Katalogas, kaip ir pati paroda, susideda iš ... skaityti daugiau..

Kaina

5.00 Eur

Ilja Bereznickas „Ir ožka neša laimę“ (lietuvių k.)

„Ir ožka neša laimę“, tai – linksmų nuotykių komiksų knyga, skirta visai šeimai. Knygoje pasakojama apie ikikarinėje Lietuvoje, mažuose miesteliuose gyvenusių žydų folklorą. Linksmas, ironiškas pasakojimas, kupinas buities realijų ir pozityvaus požiūrio į gyvenimą. Tai istorija apie puikią žmogaus savybę: bet kokioje situacijoje nepasiduoti sunkumams, nenuleisti rankų ir, pasitelkus humorą ir istoriją, nugalėti nesėkmes... skaityti daugiau..

Kaina

8.00 Eur

Knygų užsakymas

Norėdami užsakyti knygas iš mūsų elektroninės parduotuvės užpildykite užsakymo formą.

Jūsų nurodytu el. pašto adresu, mes Jums atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.

Gavę apmokėjimą išsiųsime knygas Jūsų nurodytu užsakymo adresu.

Vieno užsakymo pristatymo kaina 2.48 Eur.

Per 20 kalendorinių dienų neapmokėjus užsakymo, jis yra anuliuojamas.


Užsakymo forma

Užsakymas

Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.
Nurodykite knygos vienetų skaičių.

Užsakymo kaina

Sending