Prašome Jūsų skirti 2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą ne pelno siekiančiai organizacijai Geros valios fondas.

Visi dirbantys gyventojai moka gyventojų pajamų mokestį, kuris vėliau LR Vyriausybės yra paskirstomas jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas mokesčių mokėtojas turi teisę prisidėti prie šio proceso ir savo nuožiūra paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus.

Paramą galite skirti dviem būdais:

  • Užpildyti deklaracijos formą FR0512 ranka ir nunešti arba nusiųsti į Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI) pagal savo gyvenamąją vietą.
  • Prisijungus prie elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).

Jei deklaraciją nešate ar siunčiate paštu į VMI, ją pildyti reikia didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis. VMI adresus galite rasti čia. Formą galite rasti ir parsisiųsti čia.

Jei deklaraciją pildote elektroniniu būdu, Jums reikia prisijungti prie EDS elektroninės bankininkystės pagalba ir užpildyti deklaracijos formą FR0512 portale. Dokumentas pildomas su programa ABBYY eFormFiller, kurią galite parsisiųsti iš VMI sveitainės čia.

Pildymo instrukciją galite rasti čia.

Duomenys reikalingi deklaracijos formos pildymui:
VšĮ “Geros valios kompensacijos už žydų religinių bendruomenių nekilnojamąjį turtą disponavimo fondas”
Įmonės kodas 302702699
Nordea Bank AB (Luminor), SWIFT (BIC): NDEALT2X
Sąsk. numeris LT24 2140 0300 0309 1575