Kviečiame į edukacinį žydų muzikos koncertą Šiauliuose

Kviečiame į edukacinį žydų muzikos koncertą Šiauliuose

posted in: Naujienos | 0

Šiaulių krašto žydų bendruomenė ir Šiaulių „Aušros“ muziejus maloniai kviečia visus į unikalų edukacinį žydų muzikos koncertą “Šabato vakarą”, kuris vyks rugsėjo 11 d. 19 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74). Koncerte gros ir dainuos Akmenės rajono muzikos mokyklų bei Vilniaus Šolomo Aleichemo gimnazijos moksleiviai. Koncerte menine forma žiūrovai bus supažindindinti su Šabato vakaro tradicijomis. Degs žvakės, bus skaitoma toros išmintis, sceniniais vaizdais bus pasakojama apie vertybes ir tradicijas, skambės tradicinės Šabato vakaro giesmės bei dainos.

  • Koncerto meno vadovas – Michailas Bolšunas, scenarijaus autorė ir režisierė – Daiva Kvaukienė, koncertmeisterė – Danguolė Vanagienė, chormeisterė – Žydrūnė Kazlauskaitė.
  • Koncerto organizatoriai – Šiaulių krašto žydų bendruomenė.
  • Koncerto partneriai – MB „Pelėdiškių ąžuolas“, Šiaulių „Aušros“ muziejus.
  • Koncerto rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba, Geros valios fondas, Akmenės rajono savivaldybė.
  • Renginys skirtas Europos žydų kultūros dienoms bei Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams paminėti.

Koncertui pasirinkta Ch. Frenkelio vila neatsitiktinai – Ch. Frenkelio vila yra neatskiriamas ir pats ryškiausias Šiaulių žydų identiteto ir kultūrinės raiškos simbolis.

Koncertas NEMOKAMAS.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginio vietoje ir renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Projektas dalinai finansuojamas Geros valios fondo.