Kviečiame įsigyti Leonido Machliso knygą “Šešios Michailo Aleksandrovičiaus karjeros. Tenoro gyvenimas” (lietuvių k., rusų k.)

Kviečiame įsigyti Leonido Machliso knygą “Šešios Michailo Aleksandrovičiaus karjeros. Tenoro gyvenimas” (lietuvių k., rusų k.)

posted in: Naujienos | 0

Kviečiame įsigyti Leonido Machliso knygą “Šešios Michailo Aleksandrovičiaus karjeros. Tenoro gyvenimas” (lietuvių k., rusų k.) Geros valios fondo e-parduotuvėje https://gvf.lt/e-parduotuve/.

Knyga apie pasaulinio garso dainininką Michailą Aleksandrovičių (1914–2002), gimusį Latvijoje, Biržių kaime. Jo įspūdinga dainininko karjera prasidėjo Kaune, kur jis, neturėdamas dar nė dešimties metų, pirmą kartą pasirodė viešame koncerte Valstybiniame teatre (akompanavo L. Hofmekleris), sulaukė entuziastingų įvertinimų ir buvo pavadintas vunderkindu. Knygoje dokumentiniu tikslumu ir su beletristo talentu aprašomas sudėtingo likimo dainininko gyvenimo kelias. Pasaulinė šlovė, gražios ir liūdnos akimirkos, likimo smūgiai ir dovanos – visa tai žurnalisto, vertėjo ir rašytojo Leonido Machliso įkūnyta virtuoziškai derinant faktus ir asmenybės brandą plačiame istoriniame kontekste, atskleidžiant XX a. kultūrinę, ypač muzikinę, politinio ir visuomeninio gyvenimo panoramą, apimančią prieškario ir pokario Europą ir JAV. Michailas Aleksandrovičius pasaulyje žinomas kaip italų, rusų, žydų operų arijų, populiarių dainų atlikėjas. Yra dainavęs ir lietuvių liaudies dainų.

Knygos leidybą dalinai finansavo Geros valios fondas.

Kaina 20 Eur.