Kviečiame įsigyti Perec Markiš knygą “Gaidys raudonskiauterys” (lietuvių k.)

Kviečiame įsigyti Perec Markiš knygą “Gaidys raudonskiauterys” (lietuvių k.)

posted in: Naujienos | 0

Kviečiame įsigyti Perec Markiš knygą “Gaidys raudonskiauterys” (lietuvių k.) Geros valios fondo e-parduotuvėje https://gvf.lt/e-parduotuve/.

Kartą gyveno išdidi bei pasipūtusi povelė ir ne mažiau išdidus gaidys raudonskiauterys. Povelė puošėsi karoliais ir svajojo ištekėti už karaliaus, o gaidys kedeno savo dailią skiauterę ir troško vesti povelę bei karaliauti pasaulyje. Bet pasaka nebūtų tokia įdomi, jei visi veikėjų norai išsyk išsipildytų. Nebūtų ji tokia įdomi ir tada, jei svajonių nesujauktų ragana – vienaakė senė raupsuotu veidu.   Eiliuota pasaka vaikams „Gaidys raudonskiauterys” (Der Galaganer hon/ דער גאלאגאנער האן ) išleista 1922 m.

Knygos leidybą dalinai finansavo Geros valios fondas.

Kaina 4,50 Eur.


Leidykla “Slinktys”, bendradarbiaudama su Lietuvos žydų (litvakų) bendruomene ir YIVO institutu, pradeda leisti iš jidiš kalbos verstas knygeles vaikams. Visos jos parašytos prieš beveik 100 metų. Knygelėse pateikiamos autentiškos iliustracijos. Kūriniai įgarsinti aktoriaus Eimanto Bareikio (garso režisierius ir kompozitorius – Simon Gimelstein), jų pasiklausyti galės kiekvienas, savo mobiliajame įrenginyje turintis QR programėlę.