VšĮ Geros valios fondo kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus!

VšĮ Geros valios fondo kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus!

posted in: Naujienos | 0

VšĮ Geros valios fondas kviečia teikti paraiškas finansuoti projektus. Paraiškos bus priimamos iki 2022 m. spalio 11 d. Teikiant paraiškas prašome vadovautis žemiau pridedamomis Geros valios fondo lėšomis finansuojamų projektų paraiškų teikimo taisyklėmis (toliau – Taisyklės).

Atkreiptinas dėmesys, kad projekto pareiškėjas, gavęs dalinį finansavimą ir pasirašęs su VšĮ Geros valios fondu projekto dalinio finansavimo sutartį, turės atsiskaityti Geros valios fondui už visas projekto išlaidų sąmatoje (Taisyklių 1 priedas) numatytas išlaidas t.y. ne tik už Geros valios fondo skirtą finansavimą. Taip pat, atsiskaitant kas ketvirtį už įgyvendinamą projektą, projekto pareiškėjas turės pateikti Geros valios fondui visus išlaidas pagrindžiančius dokumentus (pvz.: sąskaitos faktūros, apmokėjimo dokumentai ir kiti finansiniai dokumentai).

Dokumentų formos:

Priedai:

Pagal GVF paskelbtą 2022 m. kvietimą paraiškas projektams įgyvendinti gali teikti Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka įregistruoti ir žydų srityse, vykdant švietimo, mokymo, religinę, taip pat mokslinę, kultūrinę, sveikatos priežiūros ir kitokią visuomenei naudingą veiklą, veikiantys juridiniai asmenys Lietuvos Respublikoje siekiant įgyvendinti kertinius Lietuvos žydų poreikius, kuriuos įgyvendina Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė ir jai priklausantys nariai (juridiniai asmenys).

Į rūpimus klausimus atsakys ir pakonsultuos:

Projektų vadovė Natalija Koriapina, el.paštas: natalija@gvf.lt, tel.: +370 5 261 12 59 ir Projektų vadovas Rolandas Černiauskas, el. paštas: rolandas@gvf.lt, tel.: +370 5 261 12 59.