VšĮ Geros valios fondo kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus!

VšĮ Geros valios fondo kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus!

posted in: Naujienos | 0

VšĮ Geros valios fondas kviečia teikti paraiškas finansuoti projektus. Paraiškos bus priimamos iki 2023 m. spalio 4 d. Teikiant paraiškas prašome vadovautis žemiau pridedamomis Geros valios fondo lėšomis finansuojamų projektų paraiškų teikimo taisyklėmis (toliau – Taisyklės).

Atkreiptinas dėmesys, kad projekto pareiškėjas, gavęs dalinį finansavimą ir pasirašęs su VšĮ Geros valios fondu projekto dalinio finansavimo sutartį, turės atsiskaityti Geros valios fondui už visas projekto išlaidų sąmatoje (Taisyklių 1 priedas) numatytas išlaidas t.y. ne tik už Geros valios fondo skirtą finansavimą. Taip pat, atsiskaitant kas ketvirtį už įgyvendinamą projektą, projekto pareiškėjas turės pateikti Geros valios fondui visus išlaidas pagrindžiančius dokumentus (pvz.: sąskaitos faktūros, apmokėjimo dokumentai ir kiti finansiniai dokumentai).

Dokumentų formos:

Priedai:

Į rūpimus klausimus atsakys ir pakonsultuos:

Projektų vadovė Natalija Koriapina, el.paštas: natalija@gvf.lt, tel.: +370 5 261 12 59 ir Projektų vadovas Rolandas Černiauskas, el. paštas: rolandas@gvf.lt, tel.: +370 5 261 12 59.